تبلیغات
شرکت ساختمانی کامور - ساخت بزرگراه در جنگل با کمترین خسارت به محیط زیست

شرکت ساختمانی کامور

توانا بود هرکه دانا بود

بنام خداوند جان آفرین                   حکیم سخن در زبان آفرین

بنام خداوند جان و خرد                  کزین برتر اندیشه برنگذرد

سلام بر همه مهربانان 

 ساخت بزرگراه در جنگل با کمترین خسارت به محیط زیست

این همه از محیط زیست گفته شد ، این همه از نابودی زیستگاه طبیعی کشورمان توسط صاحب نظران و دلسوزان این مملکت سخن بمیان آمد ولی نتیجه .......

تصویری را ببینید از کسانی که نعمت های خدا را از ما به اصطلاح خدا داران بهتر می شناسند . بزرگراهشان را از دل طبیعت طوری عبور داده اند که هیچگونه خللی به جنگل وارد نشده است و در عین حال راهشان را نیز ایجاد کرده اند .

استاد راهسازی ما با توجه به اینکه حدود 10 سالی را در آمریکا راه ساخته بود ، اینطور می گفت : از شروع طراحی یک راه تا پایان ساخت آن چه در آمریکا و چه در ایران ؛ ده سال طول می کشد ، اما این کجا و آن کجا ؟ در آمریکا یک راه 9 سال طراحی می شود و یک ساله ساخته می شود ، اما در ایران 1 ساله طراحی می شود و 9 ساله ساخته می شود . جمع جبری هر دو 10 سال می شود . همچنین ایشان می گفتند که برای طراحی یک راه در آمریکا ، گروههای مختلف از جمله مهندسان مختلف سیویل ، اقتصاد دان ، مددکار اجتماعی ، وکیل و حقوق دان ، زیست شناس ، کارشناس محیط زیست ، هواشناس ، اقلیم شناس و ..... وارد می شوند و بطور مثال پس از 9 سال تفکر و تحقیق از مجموع 100 واریانت مختلف ، 99 تای آنها را با توجه به جمیع جوانب ، مردود و یکی را بعنوان بهترین گزینه انتخاب می کنند . اما در ایران یک سال اینکار انجام می گیرید و طولانی شدن یک ساله آنهم برای این است که نقشه برداری مسیر زمان می برد وگرنه اصل طراحی راه یکی دو روزه با رسم یک مسیر با چند قوس کلوتوئید براحتی انجام می شود .

اگر گفتید در آمریکا ، مددکار اجتماعی چرا وارد کار طراحی راه می شود ؟


+ نوشته شده در جمعه 4 شهریور 1390 ساعت 11:29 ب.ظ توسط سعید سمیعی نظرات |دریاره وبلاگ

این وبلاگ برای معرفی شرکت کامور ایستا سازه ؛ شرکتی با موضوع ساختمانی و پیمانکاری و مجری حقوقی با توانائیهای کاری در بخش صنعت ساختمان و کلیه کارهای سیویل ، بازسازی و مقاوم سازی و اجرای دکوراسیون داخلی و نماسازی در ساختمانهای مسکونی و اداری و همچنین اجرای پروژه های صنعتی بویژه صنایع غذایی و دارویی می باشد . این وبلاگ صرفاً برای تبلیغ شرکت کامور ایستا سازه ایجاد نگردیده است . بنا به اعتقاد مدیران شرکت ، هرچند هدف اصلی شرکت ایجاد شغل و کسب درآمد می باشد ولی رسالت حرفه ای حکم می کند که در راستای آموزش و انتقال دانش و تجربه به دیگر دوستان و همکاران نیز گامهایی برداشته شود . در این راستا در لابلای مقالات تبلیغی و گزارش های مربوطه ، مقالاتی در رابطه با فنون و روشهای نوین اجرا و اطلاعات صنعت ساختمان و سیویل از اقصی نقاط دنیا و همچنین روشهای اجرایی و مدیریتی و فنی کارهای مرتبط برای کمک به همکاران و دانشجویان رشته مهندسی عمران و سایر رشته های مرتبط ارائه خواهد شد . با این امید که توانسته باشیم در این راه گامی هرچند اندک برداشته باشیم و مقبول خاطر افتد .

مدیر عامل : سعید سمیعی

رئیس هیئت مدیره : فرزام کشاورزیمنوی اصلی

صفحه نخست


ایمیل شرکت کامور ایستا سازهنویسندگان

سعید سمیعی 71
فرزام کشاورزی 11صفحات خاص


موضوع مطالب

دکوراسیون داخلی 10


وزارت مسکن و شهرسازی 8


سازمان نظام مهندسی 10


مجری حقوقی 12


پیمانکاری 20


مهندسی عمران 50


مهندسی تاسیسات مکانیکی 11


مهندسی تاسیسات برقی 11
عناوین آخرین مطالب


پیوندها


پیوندهای روزانهآرشیو


فروردین 1392 1مرداد 1391 1تیر 1391 4خرداد 1391 1اردیبهشت 1391 8فروردین 1391 8دی 1390 2آذر 1390 4آبان 1390 5مهر 1390 3شهریور 1390 13مرداد 1390 11تیر 1390 11خرداد 1390 16

آمار وبلاگتعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

طراح قالب : بخش کامپیوتر شرکت کامور ایستا سازه
با این امید که از مطالب این وبلاگ بهره مند شوید


موسیقی