تبلیغات
شرکت ساختمانی کامور - تــغـیـیـر مـسـیـر آزاد راه تــهران ـ شــمـال

شرکت ساختمانی کامور

توانا بود هرکه دانا بود

 بنام خداوند جان آفرین                   حكیم سخن در زبان آفرین

بنام خداوند جان و خرد                  كزین برتر اندیشه برنگذرد

سلام بر همه مهربانان 

  تــغـیـیـر مـسـیـر آزاد راه تــهران ـ شــمـال 

به‌نظر می‌رسد پرونده جدیدی برای احداث آزادراه‌ تهران- شمال باز شده است به طوری كه قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در تازه‌ترین اظهارنظر خود از تغییر مسیر مناطق دو و سه آزاد راه تهران- شمال و مذاكره با بخش خصوصی خبر داده ‌است.


بقیه در ادامه مطلب 

مهندس رضا پیل پایه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: مذاكرتی را برای فعال كردن مناطق دو و سه آزادراه تهران- شمال كه صعب‌العبورترین و سخت‌ترین منطقه است و هنوز كار زیادی روی آن انجام نشده است، با بخش خصوصی انجام دادیم.

وی با اشاره به این‌كه در گذشته مسیر برای سرعت 80 كیلومتر در ساعت طراحی شده بود، ادامه داد: اكنون این سرعت جوابگوی نیاز نیست و باید افزایش یابد.
پیل‌پایه با اشاره به این‌كه به دنبال ارتقای سرعت به 100 كیلومتر در ساعت هستیم، گفت: مسیر طراحی شده قبلی در بخش‌هایی كه هنوز شروع نشده، تغییر خواهد كرد كه اجرای كار را برای ما راحت‌تر می‌كند اما مسیر برای ما گران‌تر تمام می‌شود.


قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌كه مطالعات و مذاكره با طرف مشاركت در حال انجام است و طی ماه‌های آتی به نتیجه می‌رسد، تصریح كرد: با چند گروه در حال مذاكره هستیم.
به گزارش ایسنا، آزاده راه تهران ـ شمال به 4 منطقه تقسیم شده و بنا بر اعلام مسوولان مرتبط مناطق اول و چهارم از پیشرفت مناسبی برخوردار شده‌اند و آن‌طور كه اعلام شده، منطقه چهارم از چالوس تا مرزن آباد به طول 20 كیلومتر در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
اما در منطقه دو این پروژه كه در اختیار بنیاد مستضعفان بوده است، تنها یك تونل آزمایشی احداث شده و منطقه سه نیز تا چندی پیش پس از سال‌ها دست نخورده باقی مانده بود كه به این دلیل بنا شد كه این قطعه از بنیاد مستضعفان گرفته شده و به یك كنسرسیوم بخش خصوصی واگذار شود.
همچنین چندی پیش‌ مهندس احمد صادقی- معاون وزیر راه و شهرسازی- از واگذاری قطعه دو و سه این آزادراه به یك كنسرسیوم بخش خصوصی خبر داده است.


+ نوشته شده در پنجشنبه 26 آبان 1390 ساعت 09:44 ب.ظ توسط سعید سمیعی نظرات |دریاره وبلاگ

این وبلاگ برای معرفی شرکت کامور ایستا سازه ؛ شرکتی با موضوع ساختمانی و پیمانکاری و مجری حقوقی با توانائیهای کاری در بخش صنعت ساختمان و کلیه کارهای سیویل ، بازسازی و مقاوم سازی و اجرای دکوراسیون داخلی و نماسازی در ساختمانهای مسکونی و اداری و همچنین اجرای پروژه های صنعتی بویژه صنایع غذایی و دارویی می باشد . این وبلاگ صرفاً برای تبلیغ شرکت کامور ایستا سازه ایجاد نگردیده است . بنا به اعتقاد مدیران شرکت ، هرچند هدف اصلی شرکت ایجاد شغل و کسب درآمد می باشد ولی رسالت حرفه ای حکم می کند که در راستای آموزش و انتقال دانش و تجربه به دیگر دوستان و همکاران نیز گامهایی برداشته شود . در این راستا در لابلای مقالات تبلیغی و گزارش های مربوطه ، مقالاتی در رابطه با فنون و روشهای نوین اجرا و اطلاعات صنعت ساختمان و سیویل از اقصی نقاط دنیا و همچنین روشهای اجرایی و مدیریتی و فنی کارهای مرتبط برای کمک به همکاران و دانشجویان رشته مهندسی عمران و سایر رشته های مرتبط ارائه خواهد شد . با این امید که توانسته باشیم در این راه گامی هرچند اندک برداشته باشیم و مقبول خاطر افتد .

مدیر عامل : سعید سمیعی

رئیس هیئت مدیره : فرزام کشاورزیمنوی اصلی

صفحه نخست


ایمیل شرکت کامور ایستا سازهنویسندگان

سعید سمیعی 71
فرزام کشاورزی 11صفحات خاص


موضوع مطالب

دکوراسیون داخلی 10


وزارت مسکن و شهرسازی 8


سازمان نظام مهندسی 10


مجری حقوقی 12


پیمانکاری 20


مهندسی عمران 50


مهندسی تاسیسات مکانیکی 11


مهندسی تاسیسات برقی 11
عناوین آخرین مطالب


پیوندها


پیوندهای روزانهآرشیو


فروردین 1392 1مرداد 1391 1تیر 1391 4خرداد 1391 1اردیبهشت 1391 8فروردین 1391 8دی 1390 2آذر 1390 4آبان 1390 5مهر 1390 3شهریور 1390 13مرداد 1390 11تیر 1390 11خرداد 1390 16

آمار وبلاگتعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

طراح قالب : بخش کامپیوتر شرکت کامور ایستا سازه
با این امید که از مطالب این وبلاگ بهره مند شوید


موسیقی