تبلیغات
شرکت ساختمانی کامور - میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد

شرکت ساختمانی کامور

توانا بود هرکه دانا بود

بنام خداوند جان آفرین            حکیم سخن در زبان آفرین

بنام خداوند جان و خرد             کزین برتر اندیشه برنگذرد

سلام بر همه مهربانان

میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد

میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر

کارگر جوانی که به علت افتادن از ارتفاع، میله گرد فلزی به داخل بدنش فرو رفته بود به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برد.

 ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ظهرروز گذشته بادریافت خبر این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 15 ونجاتگران دو این سازمان را بصورت همزمان راهی محل حادثه در شهرک مسعودیه کرد.
کریم شمشیری رئیس گروه نجاتگران که در محل حادثه حضور داشت، دراین باره گفت: کارگر 26 ساله ای دریک ساختمان نیمه ساز سرگرم کار بود که ناگهان از طبقه اول این ساختمان به داخل حیاط و برروی میلگردها افتاد.
وی افزود: بدنبال این حادثه یکی از میل گردها از قسمت پشت و بالای کمربه داخل بدنش فرو رفت.
شمشیری در خصوص عملیات نجات گفت: نجاتگران وآتش نشانان بیدرنگ با استفاده از ابزاربرش، ادامه میل گرد را بریدند تا بتوان وی را به بیمارستان منتقل کرد.
وی علت بروز این حادثه را بی احتیاطی کارگر ذکر کرد و گفت: کارگر مصدوم بلافاصله تحویل عوامل اورژانس و به بیمارستان اعزام شد.

بقیه در ادامه مطلب 

میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر
میل گرد بدن کارگر را سوراخ کرد/تصاویر

به نقل از مهندس آشوری : چند سال پیش نیز چنین خبری را در جایی خواندم که در اثر افتادن یک کارگر بر روی میلگردهایی که در یک ساختمان درحال ساخت، آسیب بزرگی به شش های او وارد شده بود . 
در بیشتر کشورهای پیشرفته، مقررات بسیار سختی برای بیرون ماندن (یا بیرون گذاشتن) میلگردهای انتظار وجود دارد که رعایت نکردن آن به تعطیلی پروژه و جریمه سنگین برای پیمانکار می انجامد. یکی از این مقررات، گذاشتن کلاهک های پلاستیکی بر روی هر یک از میلگردهای انتظار می باشد . 
در زیر چند نمونه از این کلاهک ها را برایتان قرار می دهم . نمی دانم که آیا در ایران این ها تولید می شوند یا نه. اگر کسی از آن اطلاع  دارد لطفا اعلام کند  تا به دیگر همکاران خبر رسانی کنم . 


rebar_safety.gifA012-00035_Steel_reinforcement_bars_protected_by_plastic_safety_caps_John_F_Kennedy_International_Airport_New_Y.jpg

A012-00836_Ssafety_caps_on_the_ends_of_rebar_for_piles_at_a_site_in_Lichfield_Pille_tops_.jpg
+ نوشته شده در سه شنبه 8 فروردین 1391 ساعت 03:40 ب.ظ توسط سعید سمیعی نظرات |دریاره وبلاگ

این وبلاگ برای معرفی شرکت کامور ایستا سازه ؛ شرکتی با موضوع ساختمانی و پیمانکاری و مجری حقوقی با توانائیهای کاری در بخش صنعت ساختمان و کلیه کارهای سیویل ، بازسازی و مقاوم سازی و اجرای دکوراسیون داخلی و نماسازی در ساختمانهای مسکونی و اداری و همچنین اجرای پروژه های صنعتی بویژه صنایع غذایی و دارویی می باشد . این وبلاگ صرفاً برای تبلیغ شرکت کامور ایستا سازه ایجاد نگردیده است . بنا به اعتقاد مدیران شرکت ، هرچند هدف اصلی شرکت ایجاد شغل و کسب درآمد می باشد ولی رسالت حرفه ای حکم می کند که در راستای آموزش و انتقال دانش و تجربه به دیگر دوستان و همکاران نیز گامهایی برداشته شود . در این راستا در لابلای مقالات تبلیغی و گزارش های مربوطه ، مقالاتی در رابطه با فنون و روشهای نوین اجرا و اطلاعات صنعت ساختمان و سیویل از اقصی نقاط دنیا و همچنین روشهای اجرایی و مدیریتی و فنی کارهای مرتبط برای کمک به همکاران و دانشجویان رشته مهندسی عمران و سایر رشته های مرتبط ارائه خواهد شد . با این امید که توانسته باشیم در این راه گامی هرچند اندک برداشته باشیم و مقبول خاطر افتد .

مدیر عامل : سعید سمیعی

رئیس هیئت مدیره : فرزام کشاورزیمنوی اصلی

صفحه نخست


ایمیل شرکت کامور ایستا سازهنویسندگان

سعید سمیعی 71
فرزام کشاورزی 11صفحات خاص


موضوع مطالب

دکوراسیون داخلی 10


وزارت مسکن و شهرسازی 8


سازمان نظام مهندسی 10


مجری حقوقی 12


پیمانکاری 20


مهندسی عمران 50


مهندسی تاسیسات مکانیکی 11


مهندسی تاسیسات برقی 11
عناوین آخرین مطالب


پیوندها


پیوندهای روزانهآرشیو


فروردین 1392 1مرداد 1391 1تیر 1391 4خرداد 1391 1اردیبهشت 1391 8فروردین 1391 8دی 1390 2آذر 1390 4آبان 1390 5مهر 1390 3شهریور 1390 13مرداد 1390 11تیر 1390 11خرداد 1390 16

آمار وبلاگتعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

طراح قالب : بخش کامپیوتر شرکت کامور ایستا سازه
با این امید که از مطالب این وبلاگ بهره مند شوید


موسیقی