تبلیغات
شرکت ساختمانی کامور - خدماتی که شرکت کامور ایستا سازه به مشتریان خود ارائه می دهد

شرکت ساختمانی کامور

توانا بود هرکه دانا بود

بنام خداوند جان آفرین                   حكیم سخن در زبان آفرین

بنام خداوند جان و خرد                  كزین برتر اندیشه برنگذرد

  سلام بر همه مهربانان 

خدماتی که شرکت کامور ایستا سازه به مشتریان خود ارائه می دهد


 بقیه در ادامه مطلب 

خدماتی که شرکت کامور ایستا سازه به مشتریان خود ارائه می دهد 

1-  خدمات ساخت کارخانجات صنایع کوچک بصورت کلید در دست (Turn Key)

مزایا : طراحی ، تهیه مصالح و ماشین آلات و ساخت کارخانجات صنایع شیمیایی و صنایع پایین دستی نفت و غیره برای سرمایگذاران و راه اندازی و آموزش پرسنل بهره بردار و تحویل کارخانه بدون نیاز به دخالت کارفرما ، با حداقل هزینه ، با بهترین کیفیت و در حداقل زمان .

 

2-خدمات پیمانکاری ساخت

مزایا : ارائه خدمات پیمانکاری در هر یک از زمینه های : لوله کشی ، ساخت مخازن ، ساخت ساختمان های صنعتی و سازه ها و استراکچرها ، اجرای برق و کنترل و ابزاردقیق در پروژه های بزرگ .

 

3- خدمات مدیریت پروژه بطور کامل بصورت پیمان مدیریت(MC )

مزایا : مدیریت و نظارت فنی و ... بر طراحی و تامین متریال و ساخت و راه اندازی کارخانجات صنایع شیمیایی و معدنی، پلیمری ، سلولزی ، غذایی و دارویی و صنایع پایین دستی نفت ، گاز ، پتروشیمی برای سرمایه گذارانی که وقت کافی یا تخصص کافی یا تجربه کافی برای اجرای پروژه خود با کیفیت مناسب و حداقل هزینه و در مدتی معقول را ندارند .

 

4- خدمات هریک از فعالیتهای زیر مجموعه مدیریت پروژه

مزایا : سرمایه گذارانی که در اجرای پروژه خود تنها در قسمتی از خدمات نیازمند به ارائه سرویس می باشند ، این گروه با وجود تجربه کافی امکان کمک به ایشان را فراهم می کند .

 

5- خدمات امکان سنجی فنی و اقتصادی طرحهای صنعتی   (Feasibility study)

مزایا : برای سرمایه گذاری مطمئن دریک طرح صنعتی ، گزارش امکان سنجی  فنی – اقتصادی روشن می نماید که بهترین روش تولید ، میزان تقاضای بازار محصول ، میزان سودآوری و ... آن طرح چگونه است ، تا سرمایه گذاران محترم بتوانند با اطمینان خاطر تصمیم گیری نمایند .


 6- خدمات برگزاری مناقصه و نظارت عالیه

مزایا : به منظور برگزاری مناقصه برای انتخاب صحیح پیمانکار اجرای پروژه و نیز پشتیبانی مهندسی برای تکمیل نقشه های اجرایی که در هنگام انجام پروژه ضرورت پیدا می کنند ، سرمایه گذاران محترم می توانند از خدمات ارائه شده در این زمینه بهره مند گردند . 


+ نوشته شده در دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 ساعت 05:20 ق.ظ توسط سعید سمیعی نظرات |دریاره وبلاگ

این وبلاگ برای معرفی شرکت کامور ایستا سازه ؛ شرکتی با موضوع ساختمانی و پیمانکاری و مجری حقوقی با توانائیهای کاری در بخش صنعت ساختمان و کلیه کارهای سیویل ، بازسازی و مقاوم سازی و اجرای دکوراسیون داخلی و نماسازی در ساختمانهای مسکونی و اداری و همچنین اجرای پروژه های صنعتی بویژه صنایع غذایی و دارویی می باشد . این وبلاگ صرفاً برای تبلیغ شرکت کامور ایستا سازه ایجاد نگردیده است . بنا به اعتقاد مدیران شرکت ، هرچند هدف اصلی شرکت ایجاد شغل و کسب درآمد می باشد ولی رسالت حرفه ای حکم می کند که در راستای آموزش و انتقال دانش و تجربه به دیگر دوستان و همکاران نیز گامهایی برداشته شود . در این راستا در لابلای مقالات تبلیغی و گزارش های مربوطه ، مقالاتی در رابطه با فنون و روشهای نوین اجرا و اطلاعات صنعت ساختمان و سیویل از اقصی نقاط دنیا و همچنین روشهای اجرایی و مدیریتی و فنی کارهای مرتبط برای کمک به همکاران و دانشجویان رشته مهندسی عمران و سایر رشته های مرتبط ارائه خواهد شد . با این امید که توانسته باشیم در این راه گامی هرچند اندک برداشته باشیم و مقبول خاطر افتد .

مدیر عامل : سعید سمیعی

رئیس هیئت مدیره : فرزام کشاورزیمنوی اصلی

صفحه نخست


ایمیل شرکت کامور ایستا سازهنویسندگان

سعید سمیعی 71
فرزام کشاورزی 11صفحات خاص


موضوع مطالب

دکوراسیون داخلی 10


وزارت مسکن و شهرسازی 8


سازمان نظام مهندسی 10


مجری حقوقی 12


پیمانکاری 20


مهندسی عمران 50


مهندسی تاسیسات مکانیکی 11


مهندسی تاسیسات برقی 11
عناوین آخرین مطالب


پیوندها


پیوندهای روزانهآرشیو


فروردین 1392 1مرداد 1391 1تیر 1391 4خرداد 1391 1اردیبهشت 1391 8فروردین 1391 8دی 1390 2آذر 1390 4آبان 1390 5مهر 1390 3شهریور 1390 13مرداد 1390 11تیر 1390 11خرداد 1390 16

آمار وبلاگتعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

طراح قالب : بخش کامپیوتر شرکت کامور ایستا سازه
با این امید که از مطالب این وبلاگ بهره مند شوید


موسیقی